خانه > اخبار > جزئیات تازه از جنایت تهرانپارس
جزئیات تازه از جنایت تهرانپارس

جزئیات تازه از جنایت تهرانپارس

جزئیات تازه از جنایت تهرانپارس : با گذشت یک‌ماه از جنایت خانوادگی در تهرانپارس که در جریان آن پدری پس از قتل ۲ دخترش به زندگی خود پایان داده بود، روز گذشته همسر او (مادر مقتولان) با مراجعه به دادسرای جنایی تهران حقایق تازه‌ای از این حادثه را فاش کرد.

بيستم شهريور جنايت هولناكي در تهرانپارس رخ داد. مردي پس از اينكه ۲دخترش را با ضربات قداره به قتل رساند، با خوردن سم اقدام به‌خودكشي كرد و همزمان با خواهرش تماس گرفت و ماجرا را به او اطلاع داد. وقتي مأموران به محل حادثه رسيدند با صحنه هولناكي روبه‌رو شدند. اجساد غرق خون ۲دختر در آشپزخانه افتاده بود و پدرشان درحالي‌كه هنوز نفس مي‌كشيد به بيمارستان منتقل شد اما ساعتي بعد جانش را از دست داد. در ادامه بررسي‌ها يك دست‌نوشته از قاتل كشف شد كه در آن نوشته بود به‌خاطر اختلافات خانوادگي دست به اين جنايت زده است.

روز گذشته اما با گذشت حدود يك‌ماه از حادثه، همسر قاتل به شعبه هشتم دادسراي جنايي تهران رفت و درباره حادثه به قاضي ايلخاني گفت: ۲۶سال پيش با شوهرم ازدواج كردم. از همان ابتدا ناسازگار بود و اذيتم مي‌كرد. وقتي بحث‌مان مي‌شد مرا به باد كتك مي‌گرفت. حتي يك‌بار رويم آب جوش ريخت و يك‌بار با خورشت داغ مرا سوزاند به حدي كه راهي بيمارستان شدم.

وي گفت: حاصل اين زندگي دو دختر ۲۵و ۱۷ساله بود كه هنوز هم باورم نمي‌شود كه اينچنين توسط شوهرم به قتل رسيده‌اند. آخرين بار ۱۲يا ۱۳مرداد‌ماه بود كه با شوهرم درگير شديم. او مي‌خواست شبانه مرا از خانه بيرون كند اما دخترهايم واسطه شدند. قرار شد فرداي آن روز از خانه بيرون بروم. البته اين را بگويم كه شوهرم بارها شبانه مرا از خانه بيرون كرده بود و اين نخستين بارش نبود. فرداي آن روز وسايلم را برداشتم و از خانه رفتم اما اين‌بار به خانه برادرم رفتم.

چون پدرم مريض است و نمي‌خواستم اذيت شود. در مدتي كه از خانه رفته بودم مدام با فرزندانم در ارتباط بودم. پدرشان رابطه خوبي با دخترانم داشت و خيلي به آنها علاقه‌مند بود. هرشب با دخترانم در تلگرام چت مي‌كردم و احوالشان را مي‌پرسيدم. آنها هم مي‌گفتند اوضاع خوب است و هيچ مشكلي وجود ندارد. زن جوان گفت: دخترانم مي‌گفتند كه پدرشان پشت سر من حرف مي‌زند و به من فحش مي‌دهد اما با آنها كاري نداشت.

در اين هنگام قاضي جنايي از اين زن پرسيد كه چرا دخترانت را با خود نبرده بودي كه او گفت: دختر كوچكم هنوز به سن قانوني نرسيده بود و حضانتش با پدرش بود، دختر ديگرم كه در آتليه كار مي‌كرد به‌شدت به خواهرش وابسته بود و ترجيح مي‌داد او را تنها نگذارد و پيش خواهرش باشد. حالا هم نمي‌دانم شوهرم به چه گناهي جان ۲دخترجوانم را كه آرزوهاي بزرگي در سر داشتند گرفت و مرا عزادار كرد. براساس اين گزارش، رسيدگي به اين پرونده در دادسراي جنايي تهران ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : همشهری

جزئیات تازه از جنایت تهرانپارس

همچنین ببینید

فوتبالیست متهم به قتل

آخرین وضعیت پرونده فوتبالیست متهم به قتل مامور ناجا

پرونده فوتبالیستی که متهم به کشتن مامور نیروی انتظامی حین رانندگی در حالت نامتعادل است، هنوز در مرحله دادسرا قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *