خانه > اخبار > جزئیات برخورد خودرو با هواپیما در فرودگاه اهواز
برخورد خودرو با هواپیما

جزئیات برخورد خودرو با هواپیما در فرودگاه اهواز

برخورد خودرو با هواپیما : مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان جزئیات برخورد یک دستگاه خودروی حمل بیمار با یک فروند هواپیما در فرودگاه اهواز را تشریح کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، محمدرضا رضایی با اشاره به حادثه شب گذشته برخورد یک دستگاه خودروی حمل بیمار با هواپیمای مسافربری در فرودگاه اهواز اظهار کرد: این خودروی حمل بیمار با دماغه هواپیما برخورد کرده و باعث بروز خسارت هایی به هواپیما شده است.

وی در تشریح این حادثه گفت: این هواپیما به علت نقص فنی در فرودگاه متوقف شده بود و خودروی حمل بیمار با آن برخورد کرد. بعد این برخورد، هواپیما به خودروی سوخت رسان که در حال سوخت رسانی در منطقه عقب این هواپیما بود، برخورد کرده و باعث برور خسارت در قسمت بال آن نیز شد.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان توضیح داد: هواپیما در هنگام حادثه خالی از مسافر بود و آسیبی به کسی وارد نشد ولی اکنون زمین گیر شده و تا رفع نقص های ایجاد شده در آن، امکان پرواز ندارد.

*عکس تزیینی است

انتهای پیام/

منبع : جام جم آنلاین

جزئیات برخورد خودرو با هواپیما در فرودگاه اهواز

همچنین ببینید

بخشی از بینایی سهیلا جورکش بازگشت

بخشی از بینایی سهیلا جورکش بازگشت

«سلامت بینایی سهیلا جورکش، یکی از آسیب دیدگان حادثه اسیدپاشی اصفهان در حال بهبودی است»؛ این خبری است که او اعلام اما تاکید کرد که با وجود بازگشت بخشی از بینایی چشم چپ، هنوز نمی‌توان به طور قطعی تایید کرد که این بینایی ثابت می‌ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *