آخرین خبرها
خانه > اخبار > دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر
دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر

دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر

دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر : جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر خبر داد.

دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر

به گزارش علی دو هزار از جام جم آنلاین، سرهنگ سید محمد صالحی در گفتگو با مهر در تشریح این خبر اظهار کرد: دونفر راکب موتور سیکلت که با تیراندازی در مراسمات، در سطح شهر برای شهر وندان ایجاد رعب و وحشت می کردند توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهمان به محض روئیت ماموران اقدام به فرار می کنند که مأموران به متهمان دستور ایست داده اما متهمان توجهی کرده لذا ماموران پس از اخطار به سمت آنان تیراندازی می کنند و هر دو متهم را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار می دهند.

وی در ادامه یادآور شد: متهمان جهت درمان به بیمارستان منتقل شدند که پس از درمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شوند.

جانشین فرمانده انتظامی در پایان با بیان اینکه از متهمان یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز ود تیغه خشاب اسلحه کلاش کشف شد، افزود:نیروی انتظامی با برهم زنندگان نظم ومخلان آسایش شهروندان با جدیت برخورد می کند.

انتهای پیام/

منبع: حوادث / جام جم آنلاین

دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر

همچنین ببینید

قتل‌عام خانوادگی اسلام آباد غرب

جزئيات قتل‌عام فجیع خانوادگی در اسلام آباد غرب

پلیس کرمانشاه از قتل عام خانوادگی در اسلام آباد غرب خبر داد و اعلام کرد در این حادثه پدر خانواده با شلیک گلوله از اسلحه شکاری سه تن از اعضای خانواده اش را به قتل رسانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *