خانه > دانش و فناوری > آموزش > تغییر شماره سیمکارت در تلگرام
تغییر شماره سیمکارت در تلگرام

تغییر شماره سیمکارت در تلگرام

تغییر شماره سیمکارت در تلگرام : یکی از امکاناتی که جای خالی آن در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام احساس می‌شد قابلیت تغییر شماره فعال در تلگرام بدون از دست رفتن اطلاعات، مدیریت کانال‌ها و گروه‌ها بود. دلایل مختلفی نیز می‌تواند برای انجام این کار وجود داشته باشد که یکی از رایج‌ترین آنها تغییر شماره تلفن همراه فرد به واسطه استفاده از خدمات یک اپراتور دیگر در یک شماره جدید است (عدم استفاده از طرح ترابردپذیری).

در این شرایط بسیاری از کاربران مجبور بودند شماره جدید خود را به اطلاع همه دوستان و آشنایان برسانند و در ادامه در صورتی که کانال یا گروه و سوپرگروهی را راه‌اندازی کرده بودند نیز مجبور به ایجاد یک کانال جدید و ارجاع همه کاربران به آن بودند. با قابلیت جدید همه این مشکلات رفع شده و شما می‌توانید براحتی با یک ترفند ساده شماره خود را تغییر دهید و این تغییر شماره را به‌طور خودکار به‌اطلاع همه مخاطبان قبلی در تلگرام نیز برسانید.

اپلیکیشن تلگرام را از روی تلفن همراه خود اجرا کنید.

به بخش Settings مراجعه کنید.

در بخش Info، روی شماره تلفن ثبت شده برای حساب کاربری خود فشار دهید.

پنجره تغییر شماره برای شما نمایش داده می‌شود. روی گزینه Change Number فشار دهید.

هشداری مبنی بر ارسال شماره جدید شما برای همه مخاطبان قبلی به‌نمایش در می‌آید. با انتخاب گزینه Ok موافقت خود را اعلام کرده و در ادامه شماره سیمکارت جدید خود را وارد کنید.

از بالا سمت راست روی گزینه Next فشار دهید.

یک پیام متنی برای شماره جدید ارسال می‌شود که با وارد کردن آن در کادر موردنظر و فشار گزینه Next، عملیات جایگزینی شماره جدید در تلگرام اجرا شده و همه اطلاعات موجود در حساب کاربری قبلی شما اعم از مکاتبات، فایل‌ها، مخاطبان و … در حساب کاربری جدید قابل دسترسی خواهد بود.

منبع: ترفندهای اینترنتی – بیتوته

انتهای پیام/

تغییر شماره سیمکارت در تلگرام

همچنین ببینید

غیرفعال کردن مکان‌یاب مرورگر‌ها

چگونه مکان‌یاب مرورگر‌های مختلف را غیرفعال کنیم؟

در بیشتر مواقع وقتی وارد سایتی می‌شوید برای شما درخواست دسترسی به موقعیت مکانی ارسال می‌شود. ما به شما توصیه می کنیم که ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *